Get Adobe Flash player

Hakkımızda

Star Nakliyat, İstanbul merkezli bir sirket olmakla beraber Türkiye' nin bütün illerinde hizmet vermektedir. İster İstanbul' dan Adana 'ya taşınırken ister Edirne 'den Karsa' a fark etmez. 1 hafta önceden bize ulaştığınız takdirde Star Evden Eve Nakliye kusursuz hizmet anlayışı ve son model araçları ile Türkiye'nin neresinde olursanız olun hizmetinizde olacaktır. Cazip fiyat alternatifleri için lütfen bizi arayın. Şehirlerarası evden eve nakliyat detayları için lütfen firmamıza başvurun. Evden eve nakliyat firması olarak sizlerin karşısına yeni bir yenilikle çıkıyoruz.

 

Şirketimiz haftanın belirli günleri İstanbul evden eve nakliyat, haftanın üç beş ve daha fazla günü izmir evden eve nakliyat, haftada beş gün bursa evden eve nakliyat, haftanın minumum üç günü Adana, Antalya, gibi ana illere evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız Türkiye'nin her il ve ilçesinde sizlere evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları açısından sizlere bütçenize uygun öneriler sunar.İstanbul evden eve nakliyat firmaları açısından bir çok ilkede imza atan firmamız size keyifli taşıma anları yaşatır. İstanbul nakliye şirketleri seçerken lütfen sözleşme yapan nakliye firmaları tercih ediniz. pendik evden eve nakliyat şirketi olarak sözleşme yapmadan taşıma işlemi kesinlikle yapmıyoruz. Sözlşmede sizlere verecegimiz hzimetleri yazı altına alıyoruz. Böylelikle taşıma esnasında firmamız elemanlarınca herhangi bir eşyayaya hasar geldiği takdirde gerekli işlem yönlendirdğimiz exper tarafından zarar tanzim edilmektedir evden eve nakliyeciler şirketleri seçimi yaparken sadece telefonda verilen vaadleri baz almayın. 

Uygun fiyatlarla kampanyalı ve kaliteli taşımacılık!! Evden eve sehiriçi ve sehirlerarasi ambalajli, montajlı toplamalı, hasara karşı sigortalı, kadrolu marangozlu, elemanlarımızla hizmetinizdeyiz.

dilerseniz yurdun her yerine... Star Nakliyat'ta esyalariniz sigorta güvencesi altındadır. K3 Yetki belgesi olmayan firmalar korsandır. Mutlaka K3 yetki belgesi olan firmaları tercih ediniz