Get Adobe Flash player

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat


 Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizi sizlere daha geniş kapsamlı olarak sunuyoruz. Şehirler arası nakliyat sektöründe öncü kuruluş olarak birçok ilimizde yaşanan taşınma sorununu  firması ortadan kaldırıyoruz.Müşterilerimizn bekletilerine göre  kaliteli nakliye hizmetini sunmak adına alt yapı çalışmalarını her geçen yıl geliştirerek size sunduğumuz şehirler arası nakliye hizmetimiz ile artık bir şehirden başka bir şehire taşınmak çile olmaktan çıkıyor...

Özellikle tayin alan ailelerimizin sıkça ihtiyaç duyduğu ve kendilerine yardımcı olacak kaliteli nakliyat firması bulmak konusunda zorluk çektikleri hizmetlerden bir tanesi olan şehirler arası taşımacılık konusunda kurumumuz geniş araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir. Araçlarımız uzun yol taşımacılık hizmeti için ideal araçlar olup, kapalı kasa olmaları sebebiyle yol boyunca oluşabilecek olası minik sorunlara karşı güvenliklidir.

Şehirler arası nakliye hizmetlerinde ev sahiplerinin en çok ihtiyaç duyduğu ek hizmetlerden birisi de depolama hizmetidir diyebiliriz. Bir şehirden başka bir şehire taşınırken eşyalarınızın siz gittikten birkaç gün sonra arkanızdan gelmesini istiyorsanız hijyenik depo alanlarımızda eşyalarınızı istediğiniz süre içerisinde depolayabilir ve sizin talepleriniz doğrultusunda istediğiniz gün taşınmak üzere depolarımızdan çıkarabiliriz.